Zdravím,
jmenuji se Petr Vrubel,

a pomáhám firmám a živnostníkům prosadit se v online světě už od roku 2017, kdy jsem vedl svůj první projekt modernizace stránek pro firmu ve které jsem byl zaměstnancem.

Krátce na to, po prvních zkušenostech s PPC reklamou jsem se vydal do online marketingové agentury a dnes pomáhám klientům jako nezávislý specialista na volné noze.

Mé zkušenosti pro váš projekt

Pro hrubý odhad mých zkušeností. Mezi mé nejsilnější stránky pro PPC reklamu patří Google Ads a jeho dobrá technická znalost.

Ve web designu se dobře orientuji když dojde na WordPress a konkrétně šablonu Divi.

  • Google Ads 87% 87%
  • Facebook Ads 83% 83%
  • WordPress & Divi theme 85% 85%
  • Programování – Python, Javascript, PHP 68% 68%

Na čem si zakládám

Práce s výsledky

Když pracuji pro své klienty tak si zakládám na tom, že moje práce přináší klientovi výsledky. Ať už jde o zvýšení zájmu klientů o služby nebo produkt v případě redesignu stránek, nebo konkrétní výsledky v případě PPC reklamy.

Otevřená zpětná vazba

Během spolupráce, případně i po jejím s končení, v případě tvorby webu, jsem stále otevřen tomu optimalizovat webové stránky dle měnících se potřeb. Podle rozsahu je to buďto provedeno zdarma, případně se s vámi  dohodnu na optimálním řešení.

Spolupráce

Ať už budete rozšiřovat produkty, nebo přidávat nové služby při dobré komunikaci se dají vymyslet způsoby jak připravit a posílit případně spuštění těchto novinek. Ať už správnou implementací na webu, nebo přípravou kampaně v PPC systémech.