ZAUJMĚTE NA PRVNÍ POHLED

Získejte více klientů prostřednictvím promyšlené prezentace služeb nebo produktů na svých webových stránkách.

WEBOVÉ STRÁNKY

Webové stránky jsou dnes neodmyslitelnou součástí online marketingu. Zajistí potenciálním klientům jasnou a dostupnou prezentaci informací, produktů nebo služeb.

Před započetím realizace je nutná analýza a logické zvážení všech důležitých aspektů tak, aby webové stránky dostály potřebám příchozích návštěvníků.

PARAMETRY WEBOVÝCH STRÁNEK

Šifrované připojení

Internetové vyhledávače upřednostňují webové stránky používající zabezpečené připojení, a to je důvod, proč by mělo být součástí i Vašeho webu.

Rychlé načítání

Pro uživatelsky přívětivé prostředí je nezbytné rychlé načítání webové stránky. I to je jeden z aspektů, který vyhodnocují internetové prohlížeče.

Responzivní webdesign

Ať už si bude chtít návštěvník prohlédnout webové stránky z notebooku, tabletu nebo telefonu, postarám se o to, aby Vaše stránky vypadaly přesně tak, jak mají.

Přívětivé uživatelské prostředí

Webové stránky musejí mít natolik intuitivní design, aby se skrze ně uživatel dostal přesně tam, kam potřebuje. Ať už půjde o vyhledání informací nebo odeslání objednávky.

Měřitelné výsledky

S analytickým nástrojem Google Analytics zjistíte důležité informace o funkčnosti webových stránek a pochopíte chování příchozích návštěvníků.

Připraveno pro marketing

PPC reklama je významným zdrojem nových klientů, proto Vám připravím webové stránky tak, aby byly připraveny na spuštění PPC reklamy, kdykoli se pro ni rozhodnete.

UDĚLEJTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

  Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

  Kontaktujte mě

  Rád Vám prostřednictvím telefonu nebo emailu zodpovím dotazy a připravím nezávaznou poptávku.

  IČO

  07278004

  UKÁZKY DOKONČENÝCH PROJEKTŮ

  Online kurzy pilátes
  RemedyPilates.cz 🔗

  Původní web klienta fungoval na principu prodeje členství. Nové lekce pak byly na web přidávány v pravidelných intervalech. Z časových důvodů potřeboval klient ukončit podej členství a z natočených lekcí se vytvořily samostatné kurzy, které si klienti koupí a mají k nim stálý přístup.

  Při změně systému jsme také řešení na míru přestavěli na redakčním systému WordPress, který nabízí mnoho dalších funkcí a snadnější správu stránek pro klienta.

  Původní webové stránky již nesplňovaly potřeby klientky a návštěvníků. Prostřednictvím analýzy, včetně využití nástroje Google Analytics, jsem zjistil nedostatky a navrhl nové řešení.

  Webové stránky byly doplněny také o extra funkci, která automaticky stahuje aktuální nabídku nemovitostí klientky z databáze její firmy a nahrává ji do předem určené sekce.

   

  Půjčovna nosičů kol
  www.pujcovna-nosicu-kol.cz 🔗

  Původní webové stránky byly zastaralé, neresponzivní a uživatelsky nepřívětivé. Zároveň na nich chyběla řada produktů, které půjčovna ve své provozovně nabízela.

  Pro webové stránky byla vytvořena zcela nová grafika, která je moderní, responzivní a intuitivní. Rovněž byly doplněny všechny nabízené produkty, a to včetně možnosti jednoduché online rezervace.

  Na výsledek se podívejte ZDE.