Webdesign se zaměřením na výsledek

Získejte více klientů díky efektivní prezentaci svých služeb a produktů na svých webových stránkách.

Navyšte svůj obrat přes webové stránky

Jedna z nejdůležitějších věcí pro většinu firem a živnostníků je být vidět online. Webové stránky jsou praktický a ověřený způsob jak srozumitelně říct svým klientům co pro ně můžete udělat.

Když se při návrhu webu berou v potaz potřeby vašich klientů, výsledky jsou podstatně lepší, než když je web náhodně navržen bez analýzy, nebo logického uvážení. Sháníte nové webovky, které budou fungovat?

Na čem si zakládám při tvorbě Webů

Při spolupráci se můžete spolehnout že váš web bude mít tyto hlavní parametry a samozřejmě mnoho dalších. Pokud máte otázku, neváhejte mě kontaktovat.

Šifrované připojení

Google i další vyhledávače upřednostňují když webová stránka používá zabezpečené připojení. Proto jej implementuji na všechny weby, které dělám.

Velikost obrazovky

V dnešní době jsou webové stránky prohlíženy na mnoha zařízeních s různou velikostí obrazovky. Zajistím, aby vaše stránky vypadaly dobře na každém zařízení.

Rychlé načítání

Jedním z dalších faktorů podle kterého vyhledávače hodnotí webové stránky je i rychlost načítání. Postarám se, aby rychlost načítání nebyla problémem.

Zaměření na výsledek

Webové stránky musejí být nápomocné pro plnění vašich cílů. Ať už půjde o objednávku, odeslání formuláře nebo cokoliv jiného, zaměřím se na to, aby tomu cíli odpovídal i design.

Měřitelné výsledky

Analytické nástroje jsou skvělým způsobem jak porozumět vaším návštěvníkům. Díky Google Analytics budete mít možnost vidět nejdůležitější data o vašem webu.

Připraveno pro marketing

PPC reklama je pro mnoho projektů významným zdrojem nových klientů. Zajistím, aby vaše nové stránky byly připravené pro spuštění PPC reklamy, kdykoliv se pro ni rozhodnete.

Získejte nabídku

Řešíte nové stránky pro váš projekt? Kontaktujte mě a získejte cenovou nabídku.

Případně se můžete podívat na mé dokončené projekty, nebo zjistit jak vám může pomoc PPC reklama.

  Dokončené projekty

  Realitní makléřka – Jaroslava Mocová

  Stránky byly vyhotoveny na základě původní verze, která nesplňovala potřeby klientky. Skrze komunikaci a analýzu dat v Google Analytics jsme zjistili o jaké informace mají klienti největší zájem a navrhli jsme nový web.

  Z toho vyplývá i extra funkce, která automaticky stahuje aktuální nabídku nemovitostí klientky z databáze její firmy a nahrává ji na její stránky.

  Na výsledek se můžete podívat na JaroslavaMocova.cz

  Stránky půjčovny – Půjčovna Nosičů Kol

  Původní webové stránky byly už zastaralé, neresponsivní s uživatelsky nepřívětivým formulářem pro objednání. Klient také nabízel další produkty, kromě nosičů kol na tažné, které na stránkách nebyly vůbec nabízeny.

  Ve spolupráci s klientem jsme si odsouhlasili novou grafiku, prošili jsme jaké informace potřebují při vyplňování rezervace a navrhli jsme novou stránku, která jasně prezentuje všechny produkty, které klient aktuálně nabízí s možností jednoduché rezervace.

  Podívat se na výsledek můžete na Pujcovna-Nosicu-Kol.cz

  Technické služby pro města a obce – Myjeme.cz

  Design byl vytvořen na požadavek klienta bez původně existující, dokončené stránky. Při tvorbě grafiky se vycházelo z již navrženého loga a reklam, které klient nějakou dobu používal. Hlavním cílem bylo jednoduše a efektivně zobrazit různé kategorie a služby, které klient nabízí a připravit stránky pro propagaci PPC reklamou.

  PPC reklama tvoří klientovi cca 60% veškerých návštěv na webu. Díky sledování mikro-konverzí (odeslání formuláře, kliknutí na telefon a e-mail) se reklama ukázala jako velmi efektivní v poměru s náklady.

  Výsledek je na Myjeme.cz

  Neziskovka – In-Spiration.cz

  Původní verze webu byla napadena viry, které zničily většinu obsahu i designu.

  S klientem jsme se dohodli na jednoduchém jednostránkovém webu s nezbytnými informacemi.

  Kurz sebevědomí pro ženy

  Webová stránka byla vytvořena jako prodejní kanál pro kruz posílení sebevědomí pro ženy. Produkty byly: série citátů rozesílané e-maily, malý e-book a kompletní kurz.

  Při designu jsem spolupracoval s grafikem od klientky a tady je výsledek.

  Fitness centrum – LadyFit.cz

  Původní designer a majitel stránek klientky přestal odpovídat na e-maily a klietka tak ztratila přístup ke stránkám.

  Postupně jsme se dopracovali alespoň k doméně a webové stránky jsme stavěli od základu a modernější.