Inzerujte tam, kde vás klienti hledají

Google, Sklik, Facebook, jsou nejefektivnější platformy pro PPC reklamu. Díky nim můžete zacílit na klienty když hledají vaše služby, nebo informace s nimi související.

Možnosti inzerce vašich produktů a služeb

PPC reklama je ověřenou cestou jak zvětšit obrat, budovat značku, nebo rozšířit povědomí o produktu, nebo službě.

Jednou z nejčastějších cest propagace je reklama ve vyhledávání. Díky ní se může váš inzerát zobrazit ve chvíli kdy klienti hledají ve vyhledávači slova související s tím co nabízíte.

Reklamy v nákupech jsou často nejziskovější pro e-shopy. Díky nim zobrazíte své produkty s různými detaily rovnou na stránce s výsledky vyhledávání.

Pokud potřebujete zviditelnit svou značku, top produkt nebo akci, kterou zrovna máte, obsahová síť je cesta, kterou využít. Ukážete tak svou nabídku díky banerům na různých stránkách, blozích atd.

Jak funguje PPC

Nastavení cílů

Pro efektivní marketing se nejdříve musí stanovit čeho má dosáhnout. Navýšení prodejů, poptávek, nebo něco jiného?

Vybrání správných kanálů

Ne všechny způsoby reklamy se hodí pro všechny produkty. Pro někoho bude nejvýkonnější Google, jindy Facebook.

Návrat investice

V případě online marketingu se očekává návrat investice. Optimalizuji kampaně tak, aby to pro vás bylo co nejvýhodnější.

Měřitelné výsledky

PPC reklama je výhodná v tom, že se v mnoha případech dá velmi efektivně měřit co funguje. co ne, a na základě toho optimalizovat kampaně.

Dlouhodobá spolupráce

Když jako PPC specialista budu znát váš projekt, můžu mít k vašemu webu, nebo e-shopu doporučení. Proto preferuji dlouhodobou spolupráci.

Reportování

Podle vaší potřeby budu pravidelně podávat reporty o odvedené práce a výsledcích, kterých PPC reklama pod mou správou dosáhla.

Jak můžu pomoc vašemu projektu?

  Mé zkušenosti s PPC

  S PPC reklamou pracuji od roku 2017, nicméně nejvíce zkušeností s různými projekty, e-shopy atd. jsem nabral jako PPC specialista v marketingové agentuře.

  Propagace služeb

  Půjčovna aut, čistící služby, technické služby pro města a obce, tyto a několik dalších projektů jsem propagoval pomocí PPC reklamy.

  Nejčastější způsob vyhodnocování je měření kontaktních formulářů, registračních formulářů, naplánovaných schůzek a samozřejmě zpětná vazba samotného klienta.

  Dejte mi vědět ohledně vašeho projektu. Pomůžu vám zjistit jak může PPC reklama pomoc ve vašem případě. 

  PPC reklama pro e-shopy

  Pro většinu e-shopů je PPC reklama jedním z nejvýznamnějších zdrojů objednávek. Měl jsem možnost spravovat e-shopy s obratem několik desítek tisíc až e-shopy s obratem několik miliónů.

  V některých případech se díky správné optimalizaci podařilo zvednout obrat až o cca 356% v období zhruba 4 měsíců od začátku správy.

  Kontaktujte mě a můžeme se pobavit o tom, jak optimalizovat vaše PPC kampaně.